Google Adwords

Google Adwords Çalışması

Google Adwords Çalışması, web sitenizin Google Reklamları ‘nda çıkmasını sağlamak için planlanır. Google sizlere, metin reklamları, görüntülü reklamlar, merchant reklamlar, re-marketing reklamları ve Gmail reklamları olarak farklı reklam tarzlarını sunar. Biz de sizlere bu reklamları düzenler ve Google Reklamları ‘nda daha az bütçe ile daha çok tıklanma avantajını sunarız.
  • Google Reklamları 'nda, bilgisiz kişilerce PPC (Pay Per Click) sisteminin olmadığı yazılar olsada, Google Reklamları 'nın doğru şekilde yapılması hem TBM (Tık Başı Maliyet)'i azaltır hemde daha kaliteli ve geri dönüşümü çok yoğun iyi müşteriler kazandırır.
  • Google Reklamları 'nda dikkat edilmesi gereken ilk unsur, metin reklamları ve diğer reklamlarda eşleme türleridir. %80 boşa para harcamanızı engelleyebiliriz. Bizle hemen iletişime geçin.
Adwords Kelime Araştırması
Google Adwords 'te en önemli nokta anahtar kelime analizi olarak söylenir. Bu doğrudur. Ne kadar alakalı kelime, o kadar iyi bir adwords demektir.
Adwords Rakip Analizi
Google Adwords 'te rakiplerin TBM ve ortalama kalite puanları araştırılır, hangi sayfalara Adwords verilmiş incelenerek doğru rekabet planlanır.
Adwords Eşleme Analizi
Google Adwords 'te bulunan en önemli çalışmasıdr. Hangi kelimeler sıralı eşleme, hangi kelimeler tam eşleme hangileri geniş eşleme bulunmalı ve buna göre Adwords yapılmalıdır.
Adwords TBM Analizi
Google Adwords 'teki ikinci en önemli nokta TBM (Tık Başı Maliyet)'tir. Tık Başı Maliyeti ne kadar iyi planlayıp, ne kadar iyi yönetilirse, reklam o kadar başarılı olacaktır.
Adwords Kalite Puanı İncelemesi
Google Adwords 'te kalite puanı, sayfanın içine, landing page'e ve sayfanın iç yapısına bağlıdır. Bu sebeple Google Adwords yapımı öncelikle, sayfa için düzenleme ile başlamalı ve TBM 'ler yükseltilmelidir.
Adwords - Web Site Uyumlaştırma
Google Adwords ile web site uyumunun nasıl sağlanacağı çok karışık ve komplex bir sistemdir. Bu nedenle web sayfanızında Adwords ve Genel SEO 'ya uyumu şarttır.
620
+
Adwords Müşterisi
22K+
Düşen TBM Kazancı
50K
+
Aktif Kelime
1198
Aktif Görüntülü Ağ ve Re-Marketing

Google Adwords çalışması gerçekleştiren Müşterilerimizin Yorumları

Sizde hemen TBM'lerinizi düşürebilir ve daha kaliteli bir Adwords çalışması yapabilirsiniz.
Kamuran Bey
Qy SEO 'nun belirlemiş olduğu Google Görüntülü Reklamları ve Re-Marketing stratejileri sayesinde, son tüketici noktasında markamızın bilinirliği ve satış hacimlerimiz son 6 ay içerisinde %90'a varan artış gösterdi.
Kamuran Bey
Görüntülü Akademi
Murat Bey
Qy SEO 'nun, Kurumsal Marka Çalışmamızı yönetirken uygulamış olduğu Google Adwords stratejisi sayesinde hem TBM 'lerde çok ciddi derecede düşüş yaşadık, hemde son tüketiciyi kazanma oranında %99'a varan başarı elde ettik.
Murat Bey
Entegra Programcılık

Google Adwords Eğitimi

Google Adwords Nasıl Kullanılır

Öğrenmek istiyorsanız, sayfanın tamamını okuyunuz.

Google Adwords Nedir

  • Google Adwords en popüler reklamcılık aracıdır.
  • Google Adwords maliyetlerini doğru eşlemeler ile azaltabilirsiniz.
  • Google Adwords sisteminizi kendi mailiniz üzerinden kurmak için bize başvurunuz.

Google Adwords Eğitimi

  • Google Adwords ‘te sıralı, tam ve geniş eşlemelerini düzeltiniz.
  • Google Adwords ‘te Manuel TBM yapısı en doğru yapıdır.
  • Google Adwords müşterilerimizin TBM ‘leri ortalama yarı yarıya düşer.

TBM 'si Düşen Müşterilerimizden Bazıları

TBM düşürmek doğru Adwords planlaması ve doğru istatistiki analiz gerektirir.