Hakkımızda

Geçmişten Bugüne QySEO

2008 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Yönetim Bölümü öğrencileri olan Erhan Avcı ve Senan Güngör tarafından kurulan SEO firmalarından biri olan QYSEO (Kraliçe Sarı - Queen Yellow) ismini almış ve sektörün sarı Arı'sı olmuştur.

Qy SEO (Kraliçe Sarı – Queen Yellow) SEO Firmaları içerisinde birçok rakip ile karşılaşan ES SA domain’lerinden biridir. Hem logosu hemde ismi itibariyle çalışkanlığını simgelemiş olan En İyi SEO Firmaları ‘ndan biridir.

Qy SEO, öncelikle tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olup, İstanbul’un en iyi SEO firmaları ‘ndan biri olarak gösterilmektedir.

  1. Feb, 2008
    QySEO Firma Kuruluşumuz

    QySEO (Kraliçe Sarı - Queen Yellow SEO), 2008 yılından itibaren, farklı domainlerde hizmetler vererek, sektörde ismini çokca defa duyurmuştur. Birçok ünlü ve Türkiye çapında firma ile çalışan QySEO, gerçek SEO Firması arandığında öncelikle incelemeniz gereken bir SEO firmasıdır.

Başarınız için çalışıyoruz

SEO konusunda başarılı olmak için gereken tüm niteliklere sahip olan firmamız, yazılımdan tasarıma, SEO ‘dan Marka Çalışması ‘na, Google Adwords Reklamcılığı ‘ndan Sosyal Medya Planlaması ‘na kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlar.

Ön sıralardaki yerinizi alın

SEO ile öncelikli olarak sabretmek, daha sonra ise bize güvenmek yapmanız gereken ilk şeylerdir. Sizi ön sıralara davet ediyoruz…

Neden Siz, Neden Biz

SEO söz konusu olduğundan; Qy SEO, sektöründe lider firmalardan olduğu için bizi tercih edebilirsiniz, çünkü sizler bu işe önem vermeseniz burada olmazdınız. Haydi SEO yapalım…

Misyonumuz

SEO ‘da görevimiz sizlere en iyi hizmeti vermek. 10’a yakın personelimiz ile sizlere SEO Çalışması yapmayı çok istiyoruz. Bizi hemen arayın…

SEO Çalışanlarımızla Tanışın

Çalışma arkadaşlarımızın Liderleri ve Yazılım Camiasının önemli ve Değerlileri!
Erkan Bey
Erkan Bey

Planlama

Senan Bey
Senan Bey

Muhasebe ve Finans

Serkan Bey
Serkan Bey

PHP Yazılım

Tuğberk Bey
Tuğberk Bey

Sosyal Medya Planlaması

Tolga Bey
Tolga Bey

Laravel Yazılım

Erhan Bey
Erhan Bey

Genel Yönetim

Mehmet Bey
Mehmet Bey

E-Ticaret

%100 Ulaşılabilir SEO Firması
SEO konusunda müşteri gözü ile yaşanan en büyük sorun, ulaşılabilir bir firma aramaktır. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.
Muhteşem Bir Takım
SEO ve Yazılım konusunda övündüğümüz en önemli konu muhteşem bir takım sahip olmamızdı. Sizde takımımızla tanışmalısınız.
Hızlı Performans
SEO konusundan bir diğer avantaj ise hızlı performansımız. Kısa sürede çok yol katetmek istiyorsanız, bizimle çalışın.

SEO Vizyonumuz

Kısa ve çok net bir tanımlama ile "Türkiye'nin SEO dan en iyiyi başarmış, dünya çapında tanınan SEO firması olmak" diyebiliriz.

SEO Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

QySEO 'nun yapmış olduğu, Genel SEO ve Kurumsal Marka Çalışması sayesinde firmamız 2016 sezonuna göre cirosunda 2 kat daha fazla artış yaşadı.
Olcay Bey
Olcay Bey
Ses Yalıtımı Sektörü
Erhan Bey ve nacizane ekibi sayesinde projemiz Web Yazılım ve Tasarım, Genel SEO ve Marka Çalışması ile istikrarlı ve güçlü bir yapıya kavuştu.
Murat Bey
Murat Bey
Entegra Programcılık
Rekabetin çok yüksek olduğu bir kelimede birinci olan kişi mutlaka ve mutlaka QySEO ile çalışıyordur.
Kubilay Bey
Kubilay Bey
BGM Kurucu
Qy SEO 'nun belirlemiş olduğu Google Görüntülü Reklamları ve Re-Marketing stratejileri sayesinde, son tüketici noktasında markamızın bilinirliği ve satış hacimlerimiz son 6 ay içerisinde %90'a varan artış gösterdi.
Mustafa Bey
Mustafa Bey
Rodin Hills

Değerli SEO Müşterilerimizden Bazıları

Müşterilerimiz, her zaman bizim en değerlilerimizdir. Başarı asla tesadüf değildir. Müşterilerimize verdiğimiz kıymet, kendimize olan saygımızdan gelmektedir.