SEO Müşteri Yorumları

Kıymetli SEO Müşterilerimizin Değerli Yorumları

Değerli Müşterilerimiz; Bu güzel sayfayı oluşturmamız için bizlere yardımcı olduğunuz için, sizlere çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız...
QySEO 'nun yapmış olduğu, Genel SEO ve Kurumsal Marka Çalışması sayesinde firmamız 2016 sezonuna göre cirosunda 2 kat daha fazla artış yaşadı.
Olcay Bey
Olcay Bey
Ses Yalıtımı Sektörü
Rekabetin çok yüksek olduğu bir çok kelimelerde önce ilk sayfa daha sonra ilk üç ve birinci sayfa başarılarını yakaladık, tebrik ederiz.
Kubilay Bey
Kubilay Bey
BGM Kurucu
SEO Teknikleri konusunda QySEO 'nun gelişmiş stratejileri sayesinde web sitemiz sektörün öncülerinden. SEO 'ya karşı ön yargımızda böylelikle yıkılmış oldu, anladık ki SEO olmadan tek başına hiç bir şey işe yaramıyor.
Bülent Bey
Bülent Bey
Bereketsan Makina
Erhan Bey ve ekibi sayesinde projemiz Web Yazılım ve Tasarım, Genel SEO ve Marka Çalışması ile istikrarlı ve güçlü bir yapıya kavuştu.
Murat Bey
Murat Bey
Entegra Programcılık
Qy SEO 'nun belirlemiş olduğu Google Görüntülü Reklamları ve Re-Marketing stratejileri sayesinde, son tüketici noktasında markamızın bilinirliği ve satış hacimlerimiz son 6 ay içerisinde %90'a varan artış gösterdi.
Mustafa Bey
Mustafa Bey
Rodin Hills
Qy SEO 'nun sosyal medya hesapları üzerinde uygulamış olduğu strateji, göstermiş olduğu performans beni oldukça etkiledi. Ki zaten doğru strateji ve doğru performans bize bu konuda başarı sağladı.
Emre Bey
Emre Bey
Doktor